İletişim

icon_widget_image Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Tuna İş Merkezi No:55/5 Bakırköy İstanbul icon_widget_image +90 212 561 11 33 icon_widget_image info@tuna-insaat.com
Image Alt
  /  HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Ayrıcalıklı projeler ve kalıcı katma değerler yaratmak amacıyla kurulan Tuna İnşaat, 1982’den bugüne üstlendiği ve hayata geçirdiği projelerle daima öncelikle ‘’güven’’ inşa etmeyi amaçlamıştır.

 

45 yılı aşkın inşaat deneyimi, profesyonel yönetim anlayışı ile inovatif tüm gelişmeleri yakından takip ederek, kaliteli ve konforlu yaşam alanlarını inşa etmektedir.

 

‘’Doğru lokasyonda, doğru proje ‘’ ilkesiyle, gayrimenkul yatırımı yapan Tuna İnşaat, çağın getirdiği yenilikleri ve modern mimariyi, teknoloji ile uyum içinde harmanlayan projelere imza atmaktadır.

 

Konut ticari-sanayi ve turizm-AVM alanlarında müteahhit ve geliştirici olarak birçok prestijli proje yaratan Tuna İnşaat, kuruluş hedefinden hiç vazgeçmeden yola devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ 

Yeniliklere açık bir şirket olarak, kendimizi her geçen gün yenileyerek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanda karşılamak ve sunduğumuz çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak. 

 

 MİSYONUMUZ 

Kaliteli, sağlam, güvenilir yapılar inşa etmek; altına imza attığımız her projede başarıyı hedeflemek; sektörde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi müşterilerimizin faydası için kullanmak.